ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴

وضعیت تاهل

۰

فرزند زیر ۱۸ سال

۰

فرزند بین ۱۸ تا ۲۱ سال مجرد

قیمت برای فرد اصلی

۲۰۰.۰۰۰ تومان


قیمت برای همسر

۱۰۰.۰۰۰ تومان


قیمت برای هر فرزند

۵۰.۰۰۰ تومان

قبلا ثبت نام کرده اید؟

ویرایش اطلاعات

راهنمای ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴

آیا با برنامه جذاب قرعه‌کشی گرین کارت لاتاری آمریکا آشنایی دارید؟ آیا دوست دارید تا یکی از برندگان خوش شانس لاتاری آمریکا 2024 باشید؟ قرعه‌ای جادویی که موجب صدور کارت اقامت دائم آمریکا برای شما و اعضای خانواده‌‎تان شده و رویای زندگی، کار، تحصیل و استفاده از مزایای فراوان کشور آمریکا را برای شما فراهم می‌کند. اگر مایل هستید تا به صورت تکی و یا خانوادگی شانس خود را برای لاتاری 2024 آمریکا محک زده و از این فرصت استثنایی نهایت بهره را ببرید، تنها کافیست تا با تیم ویزاتو همراه شوید و تکمیل فرم ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا و سایر امور تخصصی مثل وقت سفارت آمریکا، مصاحبه ویزا و غیره را به ما بسپارید.

هزینه های بعد از قبولی لاتاری

خدمات لاتاری

هزینه

تکمیل فرم ثبت‌نام شخصی

(انجام مراحل اولیه ثبت‌نام لاتاری)

۲۲۰ دلار
تکمیل فرم ثبت‌نام خانوادگی

(تکمیل ثبت‌نام لاتاری برای اعضای واجد شرایط خانواده)

۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار
رزرو وقت سفارت آمریکا

(وقت مصاحبه سفارت، بعد از موفقیت در مرحله اول)

۲۲۰ دلار
تکمیل مدارک متقاضی اصلی

(آماده‌سازی مدارک اولیه و پشتیبان گرین کارت آمریکا)

۲۲۰ دلار
تکمیل مدارک اعضای خانواده

(انجام امور مشابه برای اعضای همراه برنده لاتاری آمریکا)

۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار
اپلای گرین کارت آمریکا

(تکمیل فرم‌های درخواستی و پرداخت هزینه‌های سفارت)

۲۲۰ دلار
مجموع خدمات

(پکیج کامل لاتاری 2024)

۲۲۰ دلار
  • هر ساله بین 10 تا 12 میلیون نفر در دنیا در برنامه قرعه‌کشی گرین کارت آمریکا شرکت می‌کنند و تنها 55 هزار نفر موفق به دریافت این مجوز ارزشمند و دائمی می‌شوند.
  • بیش از 40 درصد از شرکت کنندگان لاتاری آمریکا به دلیل توجه نکردن به انواع خطاهای رسمی و قوانین تعیین شده یا گذر از مهلت درخواست، رد صلاحیت می‌شوند.
  • برنده شدن در قرعه کشی لاتاری گرین کارت آمریکا به معنی تضمین ورود و مهاجرت به آمریکا نیست،بلکه همه چیز به اقدامات بعدی شما و تصمیم سفارت آمریکا بستگی دارد.
  • بسیاری از متقاضیان گرین کارت لاتاری آمریکا بعد از بیش از 5 بار تلاش ناموفق به نتیجه دلخواه و کسب کارت اقامت آمریکا می‌رسند.
Visato Service

چرا خدمات لاتاری ویزاتو؟

شما می‌توانید به طور شخصی و رایگان برای ثبت‌نام لاتاری آمریکا 2024 اپلای کنید، ولی این کل ماجرا نیست! در اغلب اوقات، نبود تجربه کافی و یا توجه نکردن به جزئیات مختلف فرم ثبت‌نام لاتاری گرین کارت آمریکا، از ورود درخواست شما به مرحله ارزیابی و قرعه کشی گرین کارت این کشور جلوگیری می‌کند. حتی ممکن است جزو برندگان لاتاری آمریکا 2024 شوید، اما به دلیل تعلل و نداشتن اطلاعات کافی در مورد مراحل بعدی، در عین ناباوری این فرصت استثنایی از دستتان برود! به همین خاطر، پیشنهاد ما به شما این است که از خدمات لاتاری گرین کارت 2024 ویزاتو برای شرکت در این قرعه‌کشی بین‌المللی استفاده کنید.